فرهنگ مصادیق:بدبین کردن به عالمان

از پژوهشکده امر به معروف
(تغییرمسیر از بدبین کردن به عالمان)
پرش به: ناوبری، جستجو
بدبین کردن به عالمان

کتب مرتبط

ردیف عنوان

مقالات مرتبط

ردیف عنوان
۱ رسانه‌های غربی درصدد بدبین کردن مردم نسبت به روحانیت هستند

مصادیق مرتبط

ردیف عنوان

چندرسانه‌ای مرتبط

ردیف عنوان

مرتبط‌های بوستان

ردیف عنوان

نرم‌افزارهای مرتبط

ردیف عنوان

دشمن به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به روحانیت است

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: دشمن به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به روحانیت است تا بتواند پایگاه انقلاب را سست کند.

به گزارش خبرنگارمهر، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد، در همایش پرچمداران بصیرت که با شرکت بسیج طلاب و روحانیون گلستان پیش از ظهر دوشنبه در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، گفت: بسیج نهادی مهم و مقدسی است که از سوی امام (ره) تاسیس شد و همواره در طول این مدت خدمات بسیار ارزشمندی را از خود به نمایش گذاشت.

وی افزود: هر چیزی که مهم باشد برای از پای در آوردن آن همه مخالفان آن تلاش می‌کنند. تمام دشمنان انقلاب با توجه به جایگاه بسیج سعی می‌کنند تا این نهاد مقدس را به شکست وادارند و لذا علیه بسیج با تمام قوا به مخالفت بر خواسته‌اند.

وی در ادامه با بیان این جمله که انقلاب ما مهم است، افزود: اینکه دشمنان انقلاب برای شکست انقلاب این همه تلاش می‌کنند بخاطر این است که فهمیدند اگر انقلاب بماند برای آمریکا، اسراییل و عوامل مزدور آنها در منطقه چیزی باقی نمی‌ماند لذا به توطئه چینی علیه انقلاب اسلامی می‌پردازند.

وی با اشاره به دشمنی‌های استکبار علیه روحانیت، تصریح کرد: چون پایگاه انقلاب اسلامی قم و روحانیت بوده است؛ لذا بیرون کردن روحانیت از صحنه انقلاب برای دشمن مهم است و برای شکست این مجموعه دشمن تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته است تا مردم را نسبت به روحانیت بدبین کند.

حجت الاسلام ولی نژاد در ادامه افزود: چون روحانیت تکلیف خود می‌داند که از اندیشه و آرمان‌های بلند امام (ره) و انقلاب اسلامی و رهبری معظم دفاع کند، دشمن به سرکردگی آمریکا می‌خواهد روحانیت را بشکند و نگذارد این مجموعه به فعالیت تاثیر گذار خود بپردازد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که تلاش دشمن علیه روحانیت با جنگ فرهنگی است تاکید کرد: دشمن با جنگ فرهنگی به جنگ سربازان فرهنگی و معتقدین انقلاب آمده و می‌آید و این تقابل، تقابل بسیار سخت و سنگین است که نیاز به هوشیاری بیشتر دارد.

وی افزود: ما از مکتب امام (ره) آموختیم که برای حفظ انقلاب و مقابله با دشمنان فقط از یک فرمانده اطاعت کنیم و فرمان ببریم و آن یک فرمانده هم ولی فقیه و رهبر جامعه اسلامی است.

منبع: سایت خبرنیوز - تاریخ برداشت : 95/05/24